אמבטיות שונות לאנשים שונים

פעם אמבטיות היו רק דבר אחד – מעין בריכה שממלאים במים חמים. נעים, אך משעמם, ונראה די אותו הדבר בכל מקום. יותר מזה, האמבטיות הקלאסיות זהות למדי לאמבטיה הקדומה ביותר שהתגלתה באי כריתיים, ונמצאת שם כבר מ 1700 לפני-הספירה. לא הגיע הזמן להשתדרג?

לא רק שהאמבטיה העתיקה ביותר התגלתה בכריתים, אלא שהיא התגלתה בארמון, ובאמת פעם אמבטיות היו רק נחלתם של האצולה והעשירים, שלא לומר המלכים. אז דעו לכם שהיום אתם יכולים ליהנות מדבר שהיה פעם רק למלך, ותחשבו על זה בזמן שאתם שרועים בהנאה במים החמים של האמבטיה שלכם, ונזכרים באינספור אמבטיות המלכים שכבר עשיתם במהלך חייכם.

מגוון אמבטיות במחירים גם לעם

זה לגמרי נכון שגם היום תוכלו למצוא אמבטיות לעשירים בלבד, מעין "אמבטיות מלכים" שכאלו. אך שלא כמו פעם, היום מדובר רק באופציה אחת מני רבות. כיום הטכנולוגיה והקדמה מאפשרות התקנה של אמבטיות יוקרה גם למי שאין לו כיסים עמוקים, והעיצובים המרשימים ביותר זמינים לא רק לכולם, אלא לקהל הישראלי ובייצור ישראלי.

אפילו כאן בארצינו הקטנה יש ייצור אמבטיות מקומי, מה שמאפשר לישראלים לפגוש מגוון עצום של עיצובים שפחות זמין כשמזמינים אמבטיות מחו"ל בחברות ייבוא. שדרגו את חדר האמבטיה שלכם באגן הרחצה המתאים לכם, ותתחילו ליהנות עוד החורף הזה מפינוק של מלכים ומלכות.

אמבטיות משודרגות עם ג'קוזי ביתי

אותו זוג מלכותי מהארמון הכריתי לא יכל בוודאי לתאר לעצמו שכל העם יוכל ליהנות מהאמבטיה כמו שהם נהנים, אבל תארו לעצמכם איך היו מגיבים המלך והמלכה שהיו שומעים בעודם רוחצים באמבט חם כי בעתיד האמבטיות יגיעו עם זרם מים חמים בסילון לעיסוי הגוף?

היום זה מצחיק לחשוב על כך, אך הטכנולוגיה הזו לא מובנת מאליה, והעובדה שגם אתם יכולים ליהנות ממשהו שהמלכים של פעם לא יכלו אפיל ולדמיין היא דבר מיוחד שכדאי להתעכב עליו. אמבטיה איכותית הופכת לאמבטיה הטובה ביותר עם ג'קוזי פרטי, וחדר האמבטיה שלכם הופך לספא מפנק. אז התחילו לפתוח את המחשבה והדמיון ולבחור ממגוון האמבטיות הזמינות לכם, המלך והמלכה של עצמכם.