בניית ביתנים לתערוכות

תערוכות של עסקים נועדו על מנת לייצר שיתופי פעולה וכן על מנת לקדם מכירות, בתלות בסוג הכנס או התצוגה. בניית ביתנים לתערוכות באופן מקצועי, יכולה לסייע לביצוע פעולת שיווק טובה ולגרום לבולטות של העסק, במיוחד בסביבה תחרותית כמו תערוכה. חשיבות הבטיחות בבנייה של ביתן לתערוכה וכמובן גם העיצוב והתאמתו ללקוח, היא זו שתגרום לביתן למלא את מטרתו כראוי.

בניית ביתנים לתערוכות – מי צריך את זה?

תצוגה של העסק בכנס מיוחד לבעלי עסקים היא הזדמנות פז עבורכם, וכדאי שתנצלו אותה כמו שצריך. המטרה שלכם היא לגרום לאדם שעובר לצד הביתן, לעצור ולרצות להכיר אתכם טוב יותר וכמובן את השרות שאתם מציעים עבורו. בניית ביתנים לתערוכות "נשענת" על העיקרון שמה שמושך את העין – יגרום בסופו של דבר להוצאת הארנק, אך כמובן שהדרך לשם צריכה להיעשות בצורה מתאימה ולא לגרום לעומס שייתכן וייצור רתיעה.

הנראות של הביתן ועיצובו צריכים להיות מותאמים למיקום הדוכן בתוך החלל של התערוכה, לגודל המקום שהוקצה לעסק שלכם וכמובן למה שאתם רוצים שיהיה בו, אילו אביזרי תצוגה וכמה מהם.

סוגים של ביתנים לתערוכות שניתן לבנות

הצורה של הביתן שאתם בוחרים עבור התערוכה, אינו חייב להיות אחיד בכל כנס שאליו אתם הולכים, וכמובן שכדאי כאמור להתאים את הדוכן אל המיקום הספציפי שבו הוא ייבנה. ביתן יכול להיות בצורת האות ח', ר' ודומות להן, כאשר השוני נשען על כמות הקירות וכמות החזיתות הפתוחות, וכן על היותו של הביתן "בודד במערכה" בשטח פתוח, או שאולי הוא צמוד ל"שכנים", משמע ממוקם לצד ביתנים של עסקים אחרים.

לעיתים בניית ביתנים לתערוכות תלויה במגבלה של מקום ואין ממש בחירה של צורה. מבנה הביתן במקרה כזה יהיה מוכתב מתנאי האזור שבו מתקיימת התערוכה, חשוב לגרום לביתן שלכם להיראות דומיננטי ולבלוט למרחוק. ייתכן שבחירה בצבעים מסוימים, גרפיקה ואבזור מסוים הם אלו שיבדלו את העסק שלכם אל מול היתר.

איך בוחרים חברה לבנייה של ביתני תערוכות?

ביתנים לתערוכות הינם למעשה מבנים זמניים המוקמים במהירות יחסית, שחייבים להחזיק מעמד לאורך שעות ולעיתים גם מספר ימים. חשוב לבחור בחברה אמינה ובעלת ניסיון, ששמה דגש מיוחד על בטיחות ויש לה דוגמאות שונות של ביתנים שהיא כבר הקימה בעבר בעבור בעלי עסקים, בכנסים ובתערוכות מקצועיות.

כדאי לקבל ייעוץ מהחברה באשר לעיצוב הרצוי של הביתן, וכן לקבל רעיונות מגלריית תמונות ומעיצובים שכבר נחלו הצלחה אצל עסקים דומים בעבר.