בחירת דלתות חמדיה כל הפרמטרים החשובים

פריט עיצוב לכל דבר

אם פעם דלתות פנים היו נחשבות כפריט פונקציונלי ולא יותר, הרי בשנים האחרונות בשל ההתפתחות של תחום עיצוב פנים חל שינוי בתחום וכיום דלתות פנים נחשבות כפריט עיצוב. דלתות חמדיה נחשבות לדלתות בעלות תו תקן של איכות וניתן למצוא את הדלתות בבתים רבים בהם אנשים מקפידים על מראה מרשים.

לא מעט מעצבים בוחרים לעצב דלתות פנים נקיות הכוללות קווים נקיים, צבעים בהירים- צבעים בהירים יוצרים תחושה של מקום גדול יותר.

הדלת נחשבת כפריט עיצוב כולל מהבית

בבתים בהם יש קו עיצוב ברור, הרי עיצוב הדלתות יהיה תואם. עיצוב הדלתות לא צריך להיות בנפרד אלא כחלק מעיצוב הבית כולו. כך לדוגמא אם הבית מעוצב בסגנון כפרי, הרי עיצוב הדלת צריך להיות בעל גוון עץ טבעי.

כאשר בוחרים את המראה הכפרי, הצבע הבהיר פחות משתלב בשל המראה הדומיננטי של הכפר.  לעומת זאת, כאשר בוחרים במראה קלאסי, ההמלצה היא לבחור בדלתות בעלות צבע בהיר ומראה עדין יותר. כאשר מדובר בסגנון מודרני, הרי כדאי לשלב חומרים כמו זכוכית או עץ והצבע צריך להיות שחור או לבן אשר ישתלב היטב עם מראה הבית. דלתות חמדיה כוללות מגוון רחב של סגנונות וכל אחד יכול לבחור את הסגנון המועדף אליו בהתאם לעיצוב הבית.

עיצוב הדלת בהתאם למראה החדר

ההמלצה היא לא להרחיק לכת מבחינה עיצובית  ולבחור עיצוב דלת שונה בכל מקום בבית, אבל עדיין אפשר שהעיצוב ירמוז על סוג החדר. כך לדוגמא כאשר מדובר על חדר השירותים, ניתן לבחור דלת של חברת דלתות חמדיה הכוללות בין היתר חלון זכוכית חלבית קטן- דלתות מהסוג הזה משתלבות היטב בחדר השירותים.

יתרה מכך, מדובר בדלתות המאפשרות לזהות האם יש אורח בשירותים וכן מכניסות אור טבעי כאשר אין חלון. כאשר קיימת התלבטות, הרי הדבר הנכון לעשות זה להתבונן בקטלוג של החברה על מנת לבחור את הדלתות המתאימות ביותר מבין הדלתות המוצעות בקטלוג וכמובן להגיע לפגישה עם נציגים במטרה להתרשם מהיצע הדלתות הקיים.