הנמכת תקרה

הנמכת תקרה כפתרון אקולוגי ואסתטי     

עבור מגוון צרכים ניתן לבצע הנמכה של התקרה. ההנמכה תועיל במידה רבה ותאפשר להשיג את המטרה הרצויה בקלות יחסית לתוצאה מושלמת.

הגבס הוא חומר שימושי וזמין מאוד. ואכן בבתי מגורים רבים כמו גם בבתי עסק ובמשרדים מעצבים בעזרת הגבס את החלל. השימוש בגבס הנו נוח וזמין. מה גם שניתן להשיג באמצעותו תוצאות מרשימות בהחלט. גם צורך הנמכת תקרה נעשה בו שימוש רב. פעמים בלוחות גבס סטנדרטיים ופעמים באמצעות אריחי שניתן לפרק אותם. התוצאות נאות ומעוצבות ובהחלט משביעות את רצונם של הלקוחות. זה משלים את המבנה ומתאים אותו לשימוש הרצוי. קראו להלן על המטרות שניתן להשיג אותן באמצעות הנמכת תקרה.

מטרות של הנמכת תקרה

  • מיזוג – כאשר מעוניינים לבצע התקנה של מזגן פעמים רבות מתאים יהיה לבצע הנמכה של התקרה. וזאת כדי להתקין את מערכת המיזוג ואת הצנרת בצורה סמויה שלא פוגעת במראה של המבנה. מערכת המיזוג תותקן בגימור יפה וחלק, ואם תוכלו ליהנות ממיזוג נעים בלי לפגם כלל במראה של הבית. אין שום סיבה שהצינורות יהיו גלויים לעין ויפגעו בעיצוב של הדירה או המשרד.
  • תאורה – אם מעוניינים לעצב את התאורה ולהשלים את העיצוב של המקום בגופי תאורה הולמים, אפשר יהיה לעשות זאת באמצעות הנמכת תקרה. גופי התאורה ישולבו במקום בצרוה מושלמת. התוצאה המאירה תדבר בעד עצמה. נורות בעיצובים שונים ישולבו בתקרה ויותקנו ביד אמן. הם יאירו בדיוק בגוון הרצוי לכם. הם ישתלבו היטב בתקרה ולא יבלטו חוטים או טלאים…
  • עיצוב – כאשר מעוניינים לשדרג את העיצוב של המקום ולהשיג תוצאה נאה ניתן להנמיך את התקרה ולשלב אלמנטים שונים. התוצאה עשויה להיות נפלאה. זה בהחלט שדרג את מראה החדר ותורם לו רבות. ההנמכה מאפשרת לשלב נורות מעניינות או גופים מרהיבים. ובכך תשיגו למקום מראה מושלם וייחודי.
  • בידוד – אם מעוניינים להשיג שקט מוחלט, ולא לשמוע רעשים מבחוץ – ניתן לבצע הנמכה של התקרה. ההנמכה תבודד את הרעש ותאפשר לכם להשיג מבנה מבודד ושקט יותר. כך ניתן לפתור בעלות נמוכה יחסית את מפגע הרעש המטריד בבית או בעסק.

חושבים לבצע הנמכת תקרה? חומרי הגלם זמינים וניתן לבצע עבודות מקצועיות ברמת גימור גבוהה בהחלט. למידע נוסף כנסו לאתר handy-man.co.il  של חברת שיפוצים FINE.