מדרגות עץ וברזל – שילוב עיצובי ממכר

ישנם חומרים שכאשר משלבים אותם יחד, נוצרת סינרגיה שאי אפשר להתנגד לה. קחו לדוגמא מדרגות עץ וברזל שרבים החלו להכיר בעובדה שהם פשוט משלימים זה את זה לא רק בעיצוב ובאסתטיקה, אלא גם בפונקציונליות. 

השילוב של עץ וברזל משרה אווירה כפרית, חמימה וביתית בחלל בו הם מוצבים יחדיו, ועם זאת יש בו משהו אלגנטי, עדכני ומודרני אם עושים את ההתאמה הנכונה והשילוב בין האלמנטים השונים בחדר. 

לפני שאתם רצים לבחור – כיצד מתאימים מדרגות עץ וברזל לחלל הייעודי

  • שפה עיצוביתמדרגות עץ וברזל יוכלו להשתלב מצוין ביחד, אך יש לבדוק את גימור העץ והמתכת לפני שאתם מחליטים לשלב ביניהם. כדאי להתייעץ על כך עם החברה ממנה אתם מתכננים לעצב ולרכוש את המדרגות החדשות בסופו של דבר. 
  • התאמה לחלל – אלמנט לא פחות חשוב הוא התאמת גרם המדרגות לחדר הייעודי, חשבו על האלמנטים השולטים בעיצוב הקיים, נסו להתאים את יחס העץ-ברזל בהתאמה אליו. הכל תלוי כמובן באווירה שאתם רוצים לשדר, לדוגמא; במידה ואתם מעוניינים בקו מודרני, נקי ומינימליסטי יותר הברזל הוא זה שישלוט בעיצוב המדרגות. מצד שני, אם חפצנו במראה כפרי, הרי שעץ הוא האלמנט השולט. 
  • מה לגבי העלות? – זו תשתנה בהתאם לסוג העץ הנבחר וסוג המתכת, ובהתאם ליחס שבין הברזל והעץ. 

גרם מדרגות שהוא יצירת אמנות

עד לא מזמן כל גרמי המדרגות היו דומים מאוד ועשויים משיש פשוט. כיום, רבים מבינים את הפוטנציאל הטמון באפשרות להפוך גם את גרם המדרגות הפשוט ביותר ליצירת אמנות של ממש. פרולנקו מדרגות מעוצבות מזמינים אתכם לגלות עולם חדש של עיצובים מרהיבים של מדרגות עץ וברזל – מדרגות מרחפות, ספירלה, מדרגות המעוצבות בצורה ייחודית וחד פעמית, ועוד רבים ונפלאים.

בהתאמה מלאה לעיצוב הקיים או לתכנית עתידית של בית חדש, היועצים והמעצבים שלנו יסייעו לכם ליצור תכנית לגרם מדרגות מרהיב ביופיו שישתלב בצורה מושלמת עם המרחב הייעודי לו. אם תמיד חלמתם על בית כמו בקטלוגים, הרי שזו ההזדמנות שלכם להגשים את החלום!