אין מקום בדירה? יש פתרון אחסון משתלם

עומדים בפני מעבר דירה? זקוקים למקום לאחסן בו את תכולת הדירה שלכם לטווח קצר או ארוך? מחסנים להשכרה הם הפתרון הטוב והמשתלם ביותר; מבלי לשבור את הראש, בלי דאגה ובלי ללכת רחוק מידי. כי ביננו, אתם לא מעוניינים להפיל את כל החפצים שלכם על ההורים או החברים; זה לא נעים וגם אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד, אולי לפתע גם הם ימצאו עצמם זקוקים לאחסון של תכולת הדירה?

אז איך בוחרים מחסנים להשכרה

  • בודקים אישורים – חברת מחסנים להשכרה לא יכולה סתם כך להציע את השירות, עליה לעמוד בדרישות וחוקים ואף להחזיק ברישיון עסק ברשות המקומית הרלוונטית. אינכם מעוניינים לעבוד עם עסק שאינו פועל על פי חוק, שכן ברגע שהוא יקבל חלילה צו סגירה בעקבות פעילות לא חוקית אתם עלולים למצוא את עצמכם במסע חיפושים לחוץ אפילו יותר עבור תכולת הדירה שלכם. 
  • סוג המחסן – ישנם מחסנים במתחמים ומבנים שתוכננו מכך לראש, או במכולות. אין תשובה לשאלה 'מה עדיף' מכיוון שהדבר תלוי בסוג התכולה שאתם מעוניינין לאחסן. על מנת למנוע אי נעימויות מומלץ לבחון מראש את תנאי האחסון בכל אחת מהחברות שהעלה החיפוש שלכם.
  • הובלה – איך אתם אמורים לשנע את כל החפצים והרהיטים שברשותכם למחסנים? בעזרת שירותי ההובלה המתקדמים! חברה העוסקת בהשכרת מחסנים תציע ללקוחותיה גם שירותי הובלה מתקדמים אל המחסנים ומהם אל היעד החדש. 
  • היכן המחסן? – ישנה חשיבות גם למיקום הגיאוגרפי של המחסנים. הרי אינכם מעוניינים לנסוע רחוק מידי ברגע שתצטרכו להציץ לרגע במחסן ולחפש פריט ספציפי שלא חשבתם שתזדקקו לו. מומלץ מאוד לבחור במחסנים הממוקמים לא רחוק מכם. 

ומה לגבי אבטחה? 

מחסנים להשכרה שנחשבים למעולים לא ישאירו את הסחורה המאוחסנת בהם חשופה לעוברים והשבים. במקום יותקנו מערכות אבטחה הכוללות מצלמות, אזעקה ולעתים גם גורם אנושי. ככל שמתחם המחסנים יהיה יותר מאובטח כך אתם תוכלו לישון טוב יותר בלילה, בידיעה שכל חפציכם שמורים היטב, ושכל מה שאחסנתם יגיע אליכם בשלמותו כשיגיע הרגע להעביר בחזרה אליכם.