מיטה זוגית עם מזרון – המדריך המלא לישן המתחיל

כשאנשים מבצעים רכישה של מיטה זוגית עם מזרון הם לרוב משקיעים מחשבה רבה יותר במזרון ופחות בבסיס המיטה. האם ידעתם שברוב המקרים, בסיס למיטה זוגית מסוגים מסוימים כנראה יהיו עדיפים על אחרים? אנחנו בטוחים שאתם כנראה מעט מבולבלים כרגע. ובכן הסירו דאגה מליבכם! אנחנו כאן כדי להסביר לכם בדיוק במה מדובר.

למה בכלל צריך בסיס עבור מיטה זוגית עם מזרון

ביננו, אפשר לחסוך את כל הכאב ראש הזה ופשוט להניח מזרון זוגי על הרצפה או על השטיח. יש הרבה מאוד אנשים שעושים את זה, וביפן הם ישנים בלי בסיס מיטה! למען האמת, מיטה זוגית עם מזרון היא עדיפה הרבה יותר מכיוון שלשינה על הרצפה ישנם שני חסרונות שכדאי שתקחו בחשבון:

  • מזרון המונח על הרצפה ללא כל בסיס יחזיק מעמד פחות זמן – מזרונים לרוב לא מתוכננים להיות מונחים על הרצפה או על שטיח. היצרנים מתכננים את המזרונים שלהם כחלק ממערכת השינה הכוללת את המזרון עצמו ואת בסיס המיטה המתאים לו. עמידותו של המזרון נשענת על איכות היצרן, אופן שימוש הלקוח, הטיפול במזרון, תנאי השינה ועד. תארו לכם שאתם מניחים את המזרון על הרצפה במקום על מיטה זוגית מתאימה, ולפתע יש הצפה בבית! אתם תגלו לדאבונכם שמזרונים יכולים להיות פגיעים מאוד. קחו בחשבון שאם חלילה המזרון שלכם נפגע בהצפה, תיאלצו להיפרד ממנו.
  • מזרון ללא בסיס יהיה הרבה פחות בטיחותי עבורכם – עברו אלפי שנים מאז שבני האדם ישנו על הקרקע. מאז שהבנו שהקרקע אינה סטרילית במיוחד ומאוכלסת במנעד רחב של יצורים כגון חיידקים ובקטריות, מכרסמים וגורמים מסכני-בריאות נוספים, עברנו לישון על מיטה מוגבהת.

ושתהיה לכם שינה נעימה

אנחנו מודעים לחשיבות האדירה של שנת לילה טובה, בכדי להצליח לעבור את היום הבא על הצד הטוב ביותר. אם גם אתם מחפשים אחר מיטה זוגית עם מזרון תואם שתשדרג את השינה שלכם, תהפוך אותה לאיכותית ויעילה הרבה יותר עבורכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם ולרכוש עוד היום את חוויית השינה החדשה שלכם.