מתי כדאי להתחיל בתכנון עיצוב דירות קבלן?

רכשתם דירה מקבלן "על הנייר"? אם כן, בוודאי כמו רבים אחרים אתם חושבים כל הזמן על התוצאה הסופית ועל המראה של הדירה בסיום עבודות הבניה. חשוב מאוד להבין כי אחד היתרונות אשר עומדים בפניכם כאשר אתם רוכשים דירה על הנייר, לעומת רכישה של דירה מוכנה מיד שניה, הינו העובדה שרכישה כזו יכולה לאפשר לכם לתכנן את הדירה בצורה טובה יותר המתאימה לצרכים שלכם, ולעצב אותה בסגנון האישי שלכם, זאת כמובן על פי התקציב שלכם ועל פי ההגבלות של הקבלן.

לכן, חשוב מאוד להתחיל לחשוב על הנושא של עיצוב דירות קבלן אפילו לפני הרכישה, כך שתהיו בטוחים כי הדירה אליה תכנסו בסופו של דבר תתאים בדיוק למה שאתם צריכים ולמה שאתם מחפשים.

חשיבות הייעוץ עם מעצב לפני הרכישה של הדירה

לפני שאתם חותמים על הרכישה היקרה ביותר שתבצעו בחייכם, הבית שלכם, חשוב מאוד שתפנו אל מעצב מקצועי בעל ניסיון בתחום עיצוב דירות קבלן על מנת שהוא יוכל לבדוק את התכנון של הקבלן, את ההגבלות שלו בשינויים שניתן לבצע בתהליך הבניה וגם לתת לכם הערכת מחיר כמה יעלה לכם לשדרג את המפרט שנותן הקבלן וליצור את הדירה שאתם רוצים ליצור.

בצורה הזו תוכלו להבין האם הרכישה שתבצעו היא באמת נכונה, ולא יקרה מצב בו לאחר החתימה ולאחר תחילת הבניה תגלו כי כל פרט שאתם מנסים לבצע או לשנות עולה לכם הרבה מאוד כסף ובמסגרת התקציב שלכם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם ליצור את הדירה שבאמת רציתם.

עבודה עם מעצב בתהליך הבניה

אם אתם מחליטים לרכוש את הדירה על דעת שאתם עומדים לבצע בה שינויים רבים או לעצב אותה בצורה שונה מזו שמציע הקבלן, חשוב שתקבלו ליווי ממומחה בתחום עיצוב דירות קבלן לאורך כל הדרך. לאורך כל שלבי הבנייה יתכנו התאמות לצרכים שלכם, שוב, על פי מה שמאפשר לכם הקבלן – חלוקת חדרים שונה, נקודות חשמל, מים וביוב שונות ועוד התאמות כאלו ואחרות, ולכן חשוב שבעל מקצוע ילווה את כל התהליך.