כל היתרונות בהעסקת פועלים סינים

צריכים להעסיק פועלים לעבודות בניין ומתלבטים? כאן נפרט עבורכם את כל היתרונות בהעסקת פועלים סינים!

תנופת הבנייה הישראלית

בשנים האחרונות ענף הבנייה נמצא בתנופה מתמדת. חלק מעובדה זו קשור להפשרת קרקעות רבים לבנייה וחלק נוסף קשור לפרויקטים רבים של תמ"א 38 ופינוי בינוי שמתבצעים כיום בכל רחבי הארץ. היות שכך, קיים ביקוש גדול לפועלי בניין והיות שהישראלים לא ממהרים לעבוד בתחום זה, אנו פונים לעובדים זרים כדוגמת פלשתינאים, רומנים ועוד.

האפשרות החדשה

בשנת 2017 נחתם הסכם בין ישראל לסין, המאפשר העסקה של פועלים סינים בתחום הבניין בישראל. ואכן, מאז ניתן לראות יותר ויותר פועלים מסין, שבאים לעזור בבניית הארץ והביקוש לפועלים אלו רק הולך וגדל. למזלנו, גם מספר הפועלים המעוניינים להגיע מסין ולעבוד בארץ הוא גדול וכך כולם מרוויחים.

היתרון הסיני

אחד היתרונות הבולטים של הפועלים הסינים הוא, שהם מגיעים לארץ בשמחה ומתוך מטרה לעבוד. המשמעות היא, שהם מגיעים עם מוטיבציה גבוהה, שבאה לידי ביטוי גם באיכות וגם ביעילות העבודה שלהם. כמו כן, פועלים אלו יודעים היטב, שהם באים כדי לעבוד קשה והם עושים זאת בשמחה.

חשוב לדעת

רגע לפני שאתם רצים להעסיק פועל סיני חשוב שתדעו, שההסכם בין ישראל לסין אינו פתוח לחלוטין וסין דואגת לשמור היטב על אזרחיה. היות שכך, היא מאפשרת העסקה של פועלים רק לאחר קבלת אישור ממנה, שדרישותיו נוגעות בעיקר לנושאים של בטיחות בעבודה. רק לאחר קבלת האישור ניתן להעסיק את הפועלים לפרויקט הספציפי, לו ניתן האישור. ובשביל להעסיקם בפרויקט חדש, יש לקבל אישור חדש.

לעבוד יעיל

אם ברצונכם להעסיק פועלים סינים לפרויקט בנייה ולעשות זאת באופן מסודר ויעיל, מומלץ לעשות זאת דרך חברה מסודרת, המכירה את העבודה עם סין. חברה בעלת ניסיון עם פועלים מסין, תוכל לעזור לכם בקבלת האישורים הנדרשים לשם העסקת הפועלים ולמצוא עבורכם את הפועלים הטובים והמנוסים ביותר וכך תוכלו להיות בטוחים, שתמצאו בקלות ובמהירות את הפועלים המתאימים ביותר עבור הפרויקט שלכם.