כל מה שרציתם לדעת על שערים חשמליים

מתלבטים אם להתקין שער חשמלי או שער רגיל? כאן נסביר כל מה שחשוב לדעת על שערים חשמליים כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת!

בשביל מה בכלל צריך שער?

ככלל, שערים נועדו כדי ליצור חיץ בין שטחים שונים ובעיקר בין שטחים פרטיים לבין השטח הציבורי שבחוץ. על פי רוב מדובר על כניסה לבית, כניסה למתחם עסקי, כניסה לחניון פרטי וכדומה. כאשר מוצב שער בכניסה לשטח כלשהו, יש גבול ברור של השטח וכך השער מונע כניסה של פולשים, לפני הכל – שלא במודע. במידה ומדובר על שער איכותי, הוא גם ימנע כניסה מכוונת של פולשים אל תוך השטח הפרטי. 

מהם שערים חשמליים?

שערים חשמליים אלו הם שערים, שאינם מופעלים באופן ידני, אלא באמצעות שלט רחוק או באמצעות קורא אלקטרוני וזהו ההבדל העיקרי בין השערים החשמליים לבין אלו המכניים, הרגילים. למעשה, זהו גם היתרון הגדול שלהם – אפשר לפתוח ולסגור אותם מתוך הרכב והם לא דורשים יציאה ממנו רק לשם פתיחה או סגירה וכך הם מספקים נוחות מקסימלית וביטחון מירבי למשתמשים בהם.

סוגים אפשריים

ישנם סוגים שונים של שערים חשמליים, מהם תוכלו לבחור את השער החשמלי המתאים ביותר לצרכים שלכם. לדוגמה, יש שערי כנף, שערים קונזוליים, שערים מתקפלים, שערי הזזה ועוד. הסוגים השונים של השערים מתאימים לגדלים שונים, לשטחים שונים וכך הלאה. כדי לבחור את השער החשמלי המתאים ביותר לצרכים האישיים שלכם, מומלץ לפנות לחברה שמתמחה בכך, שתוכל להמליץ לכם ולתת לכם הכוונה.

בחירת חברה

יש בארץ חברות שונות, המציעות לקהל הלקוחות שלהן שערים חשמליים ואז עולה השאלה, איך לבחור את החברה הטובה ביותר? אם כן, מומלץ לבחור חברה, שזהו תחום ההתמחות שלה ושיכולה להציע סוגים שונים של שערים לבחירתכם. כמו כן, חשוב לבדוק מהו זמן התגובה של החברה במקרה של תקלות והאם היא מסוגלת לתת מענה כולל במקרה של תקלה. אמנם השער החשמלי אמור לעבוד באופן מושלם במשך שנים, אבל כאשר יש תקלה, חשוב לטפל בה בהקדם ולמנוע פלישה אל השטח.